צמח האלוורה: אשרור המצוינות של IASC

חפש
Generic filters
צמח האלוורה אישור המועצה לאלוורה
צמח האלוורה: אשרור המצוינות של IASC

צמח האלוורה – של חברת Forever עמוד בראש תעשיית האלוורה בעולם עם המוצרים האיכותיים ביותר.

מי זו ה – IASC

ב – 1981, הוקמה ״המועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלוורה״ (INTERNATIONAL ALOE SCIENCE COUNCIL – IASC), כגוף שיגן על תעשיית האלוורה נגד תחרות בלתי הוגנת ותקנות מיותרות.

המועצה הוקמה כגוף מפקח בלתי תלוי, ממומן על ידי דמי החבר של המגדלים ויצרני מוצרי האלוורה, אשר הצטרפו כחברים למועצה.

בשנת 1982, היו כ- 25 חברות במועצה. הוסכם על מערכת חוקים מוסריים, ואורגנה תוכנית של פיקוח ואבחון. במטרה לשמור על ביקורת אובייקטיבית, נבחרה מעבדה בלתי תלויה, שתפקח ותבדוק את טיב, טוהר וריכוז ג’ל האלו ורה, במוצרי האלוורה.

חברות העומדות בסטנדרטים הגבוהים האלה, מאושרות ומורשות להציג את חותם האישור של המועצה. תכנית ביקורת זו לאבחון, החלה בשנת 1985.

בדיקות רבותי בדיקות

FLP ואלוורה אוף אמריקה (מערך הייצור של חברת FLP) ידעו שטיב מוצריהן הוא הגבוה ביותר, ולכן ביקשו את בדיקת הג’ל האלוורה לשתיה וג’ל האלוורה עם החמוציות שלהן.

בתחילת 1986 פורסם שג’ל האלוורה וג’ל האלוורה עם החמוציות הם המוצרים הראשונים העומדים ואף עולים על הדרישות הגבוהות ביותר של ה – IASC וניתן האישור להציג את חותם האישור על המוצרים.

צמח האלוורה השאיפה למצויינות

צמח האלוורה – מטרת Forever היתה תמיד, לעמוד בראש תעשיית האלוורה בעולם עם המוצרים האיכותיים ביותר. מאז, אושר החותם למוצרים נוספים שלנו המבוססים על אלוורה, כפי שניתן לראות על רוב האריזות.

אולי יעניין אותך גם:

דברו איתנו

 

 

 

ניווט מהיר